• Zapłać po dostawie
  • Klienci oceniają Zandri na 9.4 punktów
  • Ponad 100.000 części w asortymencie
  • Jak łatwo znaleźć części zamienne?
    Sprawdź nasze rysunki rozstrzelonych widoków! Kliknij tutaj

YamahaDT/MX w ogóle

YamahaDT MX to popularny motorower z lat osiemdziesiątych. Chociaż Yamaha nie była tak dobrze znana jak jej niemieccy konkurenci, tacy jak Zundapp i Kreidler, marka Yamaha istnieje już od 1954 roku, a Yamaha DT była produkowana od 1978 roku.Yamaha DT MX była przede wszystkim logicznym odpowiednikiem wieloletniego rywala Hondy. Honda miała MT i MTX, który sprzedał więcej. Dla tych, którzy nie chcieli iść z całym tłumem i chcieli się wyróżnić, Yamaha DT była interesującą alternatywą. Zarówno Yamaha, jak i Honda miały oddzielny układ smarowania połączony z silnikiem dwusuwowym. Jednak zarówno przedni widelec, jak i tylny mostek Yamaha DT MX były mocniejsze niż Honda MT. Chociaż Honda była być może nawet lepsza do dostrojenia niż Yamaha, blok Yamaha był silniejszy. cóż, niektórzy przysięgają na Hondę, inni Yamaha. W każdym razie Yamaha DT MX stała się klasykiem w 100%!

Yamaha DT, MX cilinders & carburateurs
Filtry
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-30 z 67

Strona
na stronę
Ustaw kierunek rosnący
Filtry
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-30 z 67

Strona
na stronę
Ustaw kierunek rosnący

Entuzjastycznijeźdźcy Yamaha.

Jestwielu ludzi, którzy, jak ty, jeżdżą Yamahą. Istnieją zatem różne rodzaje klubów specjalnie dla motocyklistów Yamaha. Na przykład istnieje międzynarodowy klub o nazwie; Yamaha Owners Club. Ponadto istnieje również wiele z tych klubów, które można znaleźć w Holandii, takich jak Yamaha DT Club. Oczywiście wspaniale jest podzielić się swoimi doświadczeniami z innymi entuzjastycznymi motocyklistami Yamaha.

Montażczęści.

Czasamizamontowanie części zakupionych w klasycznym samochodzie może być trudne. Oczywiście zawsze możesz skontaktować się z naszą infolinią techniczną, chętnie Ci pomogą i chętnie pomogą Ci znaleźć odpowiednie rozwiązanie.