• Zapłać po dostawie
  • Klienci oceniają Zandri na 9.4 punktów
  • Ponad 100.000 części w asortymencie
  • Jak łatwo znaleźć części zamienne?
    Sprawdź nasze rysunki rozstrzelonych widoków! Kliknij tutaj

Siodła& Siedzenia Buddy

Siodłoskutera lub motoroweru jest również znane jako „kumpel”. Fotel może być odpowiedni tylko dla kierowcy lub dla kierowcy i dodatkowego pasażera. Różni się w zależności od tego, czy masz luksusową opcję transportu pasażera przez dodatkową przestrzeń u kumpla. W Zandri, mamy szeroką gamę różnych foteli i akcesoriów dla znajomych. Użyj lewej kolumny na stronie, aby szybciej przejść do właściwego produktu. Możesz także wybrać swoją markę i typ skutera tutaj, aby znaleźć odpowiedni przedmiot. Nadal potrzebujesz porady? Chętnie Ci pomożemy, porozmawiaj z nami na czacie w prawym dolnym rogu ekranu.

Kanapy

Rodzajesiodełek i siedzeń Buddy

Naszaoferta składa się z dużej i różnorodnej ilości siodełek i foteli dla znajomych. Aby uzyskać dobry i jasny przegląd, sporządzono ranking:

  • Siodła
  • Siedzeniakumpla
  • Pokrowiecna pokrowce kolego
  • Siodłai akcesoria dla kumpli

Podsiodełkami znajdziesz siodła, które nadają się do transportu jednoosobowego. Czy masz jednak skuter lub motorower, na którym możesz również zabrać pasażera? W tym celu dysponujemy różnorodną gamą siodełek w kategorii „fotele dla kumpli”.

Konserwacjasiodełek i siedzeń kumpla

Unas masz do wyboru między innymi skórzane siodła lub siodełka wykonane z węgla. Zarówno skóra, jak i węgiel są materiałami odpornymi na zużycie. jednak, nie zmienia to faktu, że twój kumpel może z czasem się starzeć i wykazywać ślady zużycia. W przypadku pęknięcia w siodle możesz zainstalować nową osłonę kumpla. Pokrowce Buddy są dostępne w różnych wzorach, kolorach i nadrukach. Nowe siodło jest potrzebne, gdy stare jest zużyte lub w przypadku wilgoci lub pęknięć w siodle.

Sprawdź ofertę siodełek i foteli dla znajomych i łatwo zamów siodło pasujące do Twojego skutera lub motoroweru online! Czy możesz skorzystać z porady? Porozmawiaj z nami na czacie lub przejdź do strony kontaktowej. W Zandri chętnie pomożemy Ci w drodze przy montażu części motoroweru i skutera. Aby to zrobić, obejrzyj nasze poręczne filmy montażowe.