• Zapłać po dostawie
  • Klienci oceniają Zandri na 9.4 punktów
  • Ponad 100.000 części w asortymencie
  • Jak łatwo znaleźć części zamienne?
    Sprawdź nasze rysunki rozstrzelonych widoków! Kliknij tutaj

Stylizacja optyczna

Stylizacja optyczna skutera lub motoroweru jest sposobem na polepszenie jego wyglądu. Różne akcesoria, gadżety i naklejki sprawią, że Twój jednoślad będzie wyglądał naprawdę wyjątkowo i unikalnie.

Stylizacja optyczna

Akcesoria Vespa

Vespa jest marką mistrzowską jeżeli chodzi o styl, dlatego w ofercie posiadamy ogromny wybór akcesoriów i gadżetów do tych pięknych skuterów. Oczywiście nie zapomnieliśmy też o skuterach innych marek, takich jak Yamaha, Peugeot, Beta Ark i wielu innych. Rozejrzyj się i spraw by Twój jednoślad był naprawdę wyjątkowy i przykuwał uwagę innych użytkowników drogi.

Siatki tuningowe

Siatki tuningowe zamontowane w skuterze poprawiają jego wygląd, skuter sprawia wrażenie szybszego. Można je wyginać w dowolny sposób, są więc elastyczne i łatwe w montażu oraz umożliwiaja spersonalizowaną modyfikację.

Nalepki i inne gadżety

Nalepki i stickery również w znacznym stopniu zmieniaja wygląd i styl Twojego skutera. Wybierz takie nalepki, które pasują do Twojego jednośladu, a przede wszystkim do Twojego stylu życia. Jest to świetny sposób aby pokazać innym swoje oblicze i wyróżnić się spośród innych kierowców.

Zamów online w Zandri.pl

Wszystkie akcesoria i gadżety stylizacyjne do Twojego skutera i motoroweru możesz zamówić online bez wychodzenia z domu w naszym sklepie internetowym.