• Zapłać po dostawie
  • Klienci oceniają Zandri na 9.4 punktów
  • Ponad 100.000 części w asortymencie
  • Jak łatwo znaleźć części zamienne?
    Sprawdź nasze rysunki rozstrzelonych widoków! Kliknij tutaj

Płatność

Zandri oferuje możliwość opłacenia zamówienia na różne sposoby. Wybierz najwygodniejszą dla siebie metodę płatności. Poniżej wyjaśniamy, jak to działa i jakie są opcje, za pomocą najczęściej zadawanych pytań i odpowiedzi na nie.

Wybierz najłatwiejszy sposób zapłaty za swoje produkty: przelew bankowy, karta kredytowa, Paypal lub Klarna. Wybierz opcję płatności, która najbardziej Ci odpowiada. Możesz wskazać swój wybór przy kasie.

Metoda płatności
iDeal
Bancontact/MisterCash
Klarna (Po otrzymaniu zamówienia)
Creditcard
SofortÜberweisung
GiroPay

Opłata przelewem bankowym  (1-3 dni robocze)


Opłata przelewem bankowym  / dane bankowe

Jeśli zdecydujesz się na opłatę, poprosimy Cię o przesłanie całkowitej kwoty zamówienia do nas przelewem bankowym.

IBAN nummer: NL66 INGB 0006 3083 91
BIC nummer: INGBNL2A
Zandri B.V. w Groesbeek.

Nie zapomnij podać numeru zamówienia jako odniesienia podczas płatności.

Często zadawane pytania (FAQ)

Kliknij tutaj, aby zapoznać się z aktualnymi kosztami wysyłki.

Tak, możesz wybrać opcję płatności “Klarna”.

Jeśli zdecydujesz się zapłacić później za pośrednictwem Klarna, otrzymasz od nich fakturę. Musisz zatem zapłacić bezpośrednio firmie Klarna. Możesz również skontaktować się z Klarną, jeśli masz jakiekolwiek pytania na ten temat.

Najlepiej spróbować ponownie złożyć zamówienie, w razie potrzeby możesz wybrać inną metodę płatności. Zamówienie, za które płatność się nie powiodła, zostanie automatycznie anulowane. Nie musisz się z nami kontaktować w tej sprawie.

Całkowitą kwotę zamówienia możesz przelać na nasz numer konta, podając: numer zamówienia. Numer zamówienia znajdziesz w e-mailu z potwierdzeniem. Jak tylko otrzymamy kwotę, Twoje zamówienie zostanie zrealizowane.

W przypadku niepowodzenia płatności zamówienie nie zostanie zrealizowane. Najlepiej złożyć nowe zamówienie. Zamówienie, za które płatność się nie powiodła, zostanie automatycznie anulowane. Nie musisz się z nami kontaktować w tej sprawie.

Więcej pytań?