• Zapłać po dostawie
  • Klienci oceniają Zandri na 9.4 punktów
  • Ponad 100.000 części w asortymencie
  • Jak łatwo znaleźć części zamienne?
    Sprawdź nasze rysunki rozstrzelonych widoków! Kliknij tutaj

Crashbary

Crashbarssprawiają, że Twój skuter lub motorower są piękniejsze i bezpieczniejsze. Z pięknymi ozdobnymi wspornikami możesz całkowicie uzupełnić wygląd swojego skutera, na przykład piękny retro skuter z chromowanym przednim nośnikiem i sissybarem. Po prostu wyszukaj według marki i typu skutera w lewej kolumnie na stronie internetowej Zandri. W ten sposób możesz szybko znaleźć część, której szukasz. Posiadamy kompletne zestawy wsporników, ale także, na przykład, oddzielne listwy i nośniki. Zestawy montażowe są również dostępne u nas. Potrzebujesz pomocy w wyborze? Porozmawiaj z nami w prawym dolnym rogu czatu!

Orurowanie ochronne / Bagażniki

Crashbary

Wkategorii Crashbars posiadamy m.in. tylne listwy zderzeniowe, przednie listwy zderzeniowe, pick-bary oraz wsporniki przednich błotników. Chcesz to ułatwić? Następnie wybierz kompletny zestaw listwy do skutera dla marek między innymi Vespa, Piaggio, Kymco, SYM i Peugeot.

Odbiorniki

Dziękipięknemu przedniemu uchwytowi w stylu Twoja Vespa wygląda całkowicie stylowo i jest również bardzo wygodna w użyciu. Dzięki temu możesz łatwo i wygodnie nosić dodatkową torbę na skuterze.

Sissybary

Ztylnym bagażnikiem, składanym przewoźnikiem lub sissybarem, możesz zabrać pasażera na drogę w stylowy i przyjemny sposób. Zamów kraty lub listwy dekoracyjne online przed godziną 16:00, a zamówienie zostanie dostarczone jutro (jeśli jest w magazynie).

Możemyci pomóc? Aby dokonać właściwego wyboru lub jeśli masz pytania dotyczące przedmiotu, skontaktuj się z nami za pośrednictwem strony kontaktowej. Czysam montujesz części? W Zandri stworzyliśmy przydatne filmy do edycji , które pomogą Ci zacząć.