• Zapłać po dostawie
  • Klienci oceniają Zandri na 9.4 punktów
  • Ponad 100.000 części w asortymencie
  • Jak łatwo znaleźć części zamienne?
    Sprawdź nasze rysunki rozstrzelonych widoków! Kliknij tutaj

CzęściSuzuki TSX

Możeszznaleźć oryginalne lub zamienne części do swojego Suzuki TSX w jasnym przeglądzie tutaj. Dobrze dopasowane części do TSX mogą być trudne do znalezienia, dlatego wyraźnie je zestawiliśmy. Wybierasz kategorię, której Twoim zdaniem potrzebujesz powyżej, a tam znajdziesz przegląd wszystkich produktów pasujących do Suzuki TSX.

Onderdelen Suzuki TSX

HistoriaSuzuki TSX

SuzukiTSX to klasyk. Suzuki TSX to motorower zmianowy z nie mniej niż 5 biegami. Ten Suzuki był bezpośrednim konkurentem Hondy MT i Yamaha DT. Jednak Suzuki TSX jest silniejszy niż Honda czy Yamaha pod względem konstrukcji. Większość TSX była sprzedawana w latach 1984-2000, a Suzuki TSX jest wyposażony w 2-suwowy silnik chłodzony powietrzem z gaźnikiem 14 mm. Kickstarter zapewnia niezafałszowany dwusuwowy dźwięk. Rozmiar koła był prekursorem tego czasu; 21-calowe przednie koło z rozmiarem opony 2.50 i tylne koło 18 z tylną oponą 3.00. Suzuki TSX jest wyposażony w dwa hamulce bębnowe. Również w przypadku Suzuki TSX wartość nadal rośnie.

Majsterkowanieprzy zabytkowych samochodach

Opróczpowyższych części posiadamy również szeroką gamę akcesoriów i akcesoriów, które mogą być przydatne podczas majsterkowania lub jazdy Suzuki:

Klasyczneczęści motoroweru

Pasjado motocykli i majsterkowania to coś, co mamy z Tobą wspólnego, dlatego przygotowaliśmy tę sekcję z najwyższą starannością. W mało prawdopodobnym przypadku, gdy nie możesz znaleźć zamierzonego przedmiotu, skontaktuj się z nami. Chętnie przyjrzymy się i zobaczymy, czy możemy zamówić ten przedmiot dla Ciebie inaczej.