• Zapłać po dostawie
  • Klienci oceniają Zandri na 9.4 punktów
  • Ponad 100.000 części w asortymencie
  • Jak łatwo znaleźć części zamienne?
    Sprawdź nasze rysunki rozstrzelonych widoków! Kliknij tutaj

Narzędzia


Wszystkie niezbędne narzędzia do obsługi i naprawy skutera lub motoroweru kupisz w naszym sklepie online. Dzięki nim zamontujesz w swoim pojeździe wszystkie zakupione u Nas części. Oczywiście w naszej ofercie są również same części, więc jeżeli czegoś potrzebujesz rozejrzyj się dookoła i złóż zamówienie. Masz gwarancję szybkiej dostawy przesyłki.

Narzędzia

Montaż części

Jeśli lubisz majstrować przy Twoim skuterze lub motorowerze trafiłeś w odpowiednie miejsce. Zandri oferuje szeroką gamę narzędzi i akcesoriów montażowych. Wszystkie śruby, wiertła, klucze i kleszcze są dostępne w naszym sklepie internetowym. Cały asortyment jest oryginalny i najwyższej jakości. Upewnij się że korzystasz z właściwych narzędzi. Tylko wtedy jakość Twojego jednośladu pozostanie nienaruszona.

Warsztat

Każdy warsztat, nawet domowy powinien być wyposażony w odpowieni sprzęt i narzędzia, jeśli zamierzamy we własnym zakresie zajmować się swoim jednośladem. Dletego w ofercie posiadamy również:
- skrzynki na narzędzia
- pojemniki
- mocowania silnika
- zestawy
- obejmy, opaski
i wiele więcej! Możesz więc samemu majsterkowac przy swoim skuterze, i jesli jest taka potrzeba wymieniać części na nowe - zamówione w naszym sklepie online.