• Zapłać po dostawie
  • Klienci oceniają Zandri na 9.4 punktów
  • Ponad 100.000 części w asortymencie
  • Jak łatwo znaleźć części zamienne?
    Sprawdź nasze rysunki rozstrzelonych widoków! Kliknij tutaj

Wymieniaj regularnie filtry w Twoim jednośladzie

Filtry powietrza i filtry oleju są ważnymi elementami wszystkich pojazdów silnikowych. Jeśli filtr powietrza jest zużyty , do silnika może dostawać się zanieczyszczone powietrze. Poza tym może zwiększyć się spalanie.

Filtry oleju

Filtry oleju

Filtr oleju, a właściwie jego zużycie, ma wpływ na zużycie bloku silnika. Ruchome części silnika uzyskują najlepsze smarowanie czystym olejem, bez pyłów i innych zanieczyszczeń. Filtry zatrzymują zanieczyszczenie aż do jego nasycenia. Po pewnym czasie tracą właściwości filtrowania, należy je więc wymieniać regularnie.

Filtry do wszystkich marek

Zandri ma w ofercie szeroką gamę filtrów do skuterów i motorowerów wszystkich marek. Wszystkie elementy są odpowiednie posortowane, także znalezienie odpowiedniego filtra nie powinno sprawiać problemów. Jeśli jednak jakieś wystąpią, skontaktuj się z nami, chętnie pomożemy w doborze.

Filtry stożkowe

Filtr stożkowy dodaje naszemu jednośladowi rasowego, groźnego wyglądu i zwiększa ilość płynącego przez filtr powietrza. Z odpowiednią regulacją może on zwiększyć moc, a co za tym idzie prędkość skutera. Filtry stożkowe są też nazywane wyścigowymi. Filtry stożkowe dają najlepsze efekty we współpracy ze sportowym układem wydechowym.