• Zapłać po dostawie
  • Klienci oceniają Zandri na 9.4 punktów
  • Ponad 100.000 części w asortymencie
  • Jak łatwo znaleźć części zamienne?
    Sprawdź nasze rysunki rozstrzelonych widoków! Kliknij tutaj

HondaMTX

HondaMTX była topowym modelem Hondy w latach osiemdziesiątych. MTX jest cięższy, mocniejszy i bardziej kompletny niż jego tańszy brat MT-5, a MTX jest również wyposażony w ten sam blok co Honda MT i MB. Jednak MTX ma również obrotomierz i pro-link za mostem. Ten tylny most pro-link był właściwie główną różnicą w stosunku do Hondy MT-5, gdzie MT szybko wypaczał się z dużą mocą, MTX był znacznie silniejszy. Honda poprosiła również o poważne pieniądze na MTX, ale było to warte jego pieniędzy. Honda zamontowała również wał wyważający i mokre sprzęgło w tym dwusuwowym silniku. W rezultacie MTX jest znacznie bardziej wolny od wibracji niż na przykład Zundapp lub Kreidler. Honda MTX jest dostępna w kolorze czarnym, białym i czerwonym. Posiadamy również wiele części zamiennych do Hondy MTX. MTX jest zdecydowanie klasykiem.

Onderdelen Honda MTX

HistoriaHondy.

24września 1948 r. Firma Honda została założona w Hamamatsu, a jej nazwę nadał sam założyciel; Soichiro Honda. Honda zaczęła od oddzielnych silników do wbudowania rowerów. Honda nie trwała zbyt długo, zanim przestawiła się na produkcję kompletnych motocykli. Ponadto Honda produkowała również części i silniki do Harley-Davidson. Honda była jedną z pierwszych japońskich firm, które pokazały się na rynku europejskim i amerykańskim. Najpierw z lekkimi silnikami, ale szybko także z cięższymi silnikami. Od 2006 roku Honda zaczęła również koncentrować się na lotnictwie. W ten sposób opracowali Honda Jet. To innowacyjny i nowoczesny samolot i naprawdę oznacza jakość Hondy. To, że Honda jest doskonałą marką, udowadnia się ponownie w dużym udziale w sportach motorowych. Gdzie sukces Hondy można wyraźnie zobaczyć we wszystkich gałęziach.

Utrzymanieklasycznego samochodu.

Oczywiściebardzo ważne jest, aby utrzymać klasyczny samochód w dobrym stanie. Możesz to zrobić, wymieniając części na czas, ponadto Zandri ma również wiele produktów konserwacyjnych. Pomagają one nadać częściom Hondy MB dłuższą żywotność i dlatego są mniej podatne na zużycie.