• Zapłać po dostawie
  • Klienci oceniają Zandri na 9.4 punktów
  • Ponad 100.000 części w asortymencie
  • Jak łatwo znaleźć części zamienne?
    Sprawdź nasze rysunki rozstrzelonych widoków! Kliknij tutaj

VespaPK

VespaPK pochodzi z Piaggio, który wprowadził siostrzaną markę Vespa w 1946 roku, co oznacza osę. Z Vespa Włosi chcieli zaoferować środek transportu dla zwykłego człowieka w konkurencyjnej i przystępnej cenie dla wszystkich. Pierwotnie Piaggio był producentem samolotów, po II wojnie światowej Piaggio nie zostało nic do wyprodukowania, stąd fabryki Piaggio zostały przekształcone w produkcję skuterów. Zabawne jest to, że pierwszy Vespas faktycznie użył koła nosowego samolotu, a silnik był w rzeczywistości rozrusznikiem samolotu! Vespa PK jest wyposażony w niezawodny silnik dwusuwowy. Często wyposażone w oponę zapasową.

Onderdelen Vespa Pk

VespaPK

Vespa PK-50 ma doskonałą pozycję siedzącą i utrzymuje się przez lata ze względu na swoją niezawodność. Przyspieszenie dłoni jest czasem przedmiotem krytyki, Vespa Pk ma również pewne problemy z rdzą. Niemniej jednak Vespa PK to skuter Vespa, który staje się coraz rzadszy, więc bardziej wartościowy. Inwestycję można teraz nazwać nawet świetną ofertą pieniężną, Vespa PK, genialny produkt do zobaczenia i jazdy.

Utrzymanieklasycznego samochodu.

Oczywiściejest to już starszy model skutera i dlatego części pękają szybciej. Możesz samodzielnie konserwować te części i ewentualnie przedłużyć żywotność dzięki produktom, które oferuje również Zandri, na przykład mamy wiele produktów do konserwacji i montażu.

HistoriaVespy.

Piaggioto marka stojąca za Vespa. Założona w 1946 roku Piaggio rozpoczęła bezpośrednią produkcję Vespa, która pochodzi od słowa osa. Pierwotnie Piaggio był producentem samolotów, ale ponieważ nie wolno im było już budować samolotów po II wojnie światowej, zaczęli skupiać się na skuterach. W tym czasie wiele części samolotów zostało przekształconych i wykorzystanych do wykonania tych Vespas. Następnie w 1970 roku marka Gilera dołączyła do grupy Piaggio, a 17 lat później, w 1987 roku, Puch dodał się do niej.