• Zapłać po dostawie
  • Klienci oceniają Zandri na 9.4 punktów
  • Ponad 100.000 części w asortymencie
  • Jak łatwo znaleźć części zamienne?
    Sprawdź nasze rysunki rozstrzelonych widoków! Kliknij tutaj

Częścizamienne i akcesoria do SYM Allo Euro 4

Kliknijtutaj na właściwej wersji skutera SYM Allo EURO 4, do którego szukasz części lub akcesoriów. Rysunki techniczne SYM Allo EURO 4 dają jasny przegląd różnych pasujących części i akcesoriów. Oryginalne części SYM Allo EURO 4 są oczywiście najlepiej dopasowane.

Sym Allo Euro4

Częścido skutera Sym Allo (dawniej Sym Cello)

Wszyscyw Holandii znają teraz markę Sym! To dlatego, że Sym jest jednym z liderów w sprzedaży skuterów w Holandii. W tej chwili skutery retro Sym są bardzo popularne wśród młodzieży, ale także wśród dorosłych. Coraz więcej osób chce, na przykład, Sym Mio lub Allo, z którymi można spędzać czas w weekend. Lub, na przykład, gdy mieszkasz w dużym mieście, skuter jest często łatwiejszy niż samochód. Ale czy jest coś do zastąpienia? Z częściami Zandri, to nie problem!

Możeszszukać części SYM Allo lub Wiolonczela za pomocą rysunków

Silnikiczterosuwowe Sym Allo zużywają dużo mniej paliwa niż silniki dwusuwowe, a zużycie jest znacznie mniejsze. Są bardzo niezawodne, w przeciwieństwie do chińskich braci skuterów. Podobnie jak wiele innych skuterów, Skutery Sym Allo służą do dojazdów do pracy, artykuły spożywcze lub po prostu zwiedzanie.

Powyżej można zobaczyć różne typy skuterów Sym Allo, których mamy rysunki techniczne. Najpierw wybierz swój typ, a następnie model, a następnie zobacz potrzebne rysunki. W mało prawdopodobnym przypadku, gdy nadal nie możesz znaleźć części, chętnie pomożemy Ci telefonicznie.

Noweczęści lub części uniwersalne

Niejest to jednak gwarancja, że jeśli na przykład zamówisz nową część okapu w tym samym kolorze, będzie to dokładnie ten sam kolor co okapy na skuterze. Kolor może czasem być nieco inny. Możesz wyszukiwać części uniwersalne za pomocą paska wyszukiwania w prawym górnym rogu.