• Zapłać po dostawie
  • Klienci oceniają Zandri na 9.4 punktów
  • Ponad 100.000 części w asortymencie
  • Jak łatwo znaleźć części zamienne?
    Sprawdź nasze rysunki rozstrzelonych widoków! Kliknij tutaj

Warioracje

Nowoczesneskutery są często ograniczone warioringiem (zwanym również pierścieniem ograniczającym), który zapewnia, że tarcze koła pasowego w wariatorze nie mogą dochodzić do siebie. Zapewnia to ograniczenie maksymalnej prędkości skutera. Mamy różne kształty i rozmiary. W ten sposób zawsze znajdziesz odpowiednią odmianę dla swojego skutera.

Pierścienie
Filtry
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-30 z 48

Strona
na stronę
Ustaw kierunek rosnący
Filtry
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-30 z 48

Strona
na stronę
Ustaw kierunek rosnący

Jakiejodmiany potrzebuję?

Zastanawiaszsię, jakich wariantów potrzebuję? Oprócz oddzielnych pierścieni vario, my w Zandri mamy również zestawy pierścieni vario. Ten zestaw pierścieni typu vario-ring jest specjalnie opracowany, ponieważ często nie wiadomo dokładnie, jaka grubość pierścienia jest wymagana do osiągnięcia określonej maksymalnej prędkości. Dzięki tym zestawom pierścieni zmiennopierścieniowych możesz to wypróbować, wypróbowując różne pierścienie. Na przykład możesz znaleźć odpowiednią odmianę dla Piaggio Zip, Vespa, Kymco lub chińskiego skutera. Im grubsza wariacja, tym bardziej wariator jest ograniczony.

WarioringPiaggio

Jakopisano powyżej, mamy zestawy warioringowe dla Piaggio Zip i innych modeli Piaggio . Oprócz tych zestawów mamy również oddzielne pierścienie w asortymencie. Jesteś również we właściwym miejscu w Zandri, aby uzyskać wszystko, co części i akcesoria na zamek błyskawiczny .

Warioringchiński skuter

Jakowłaściciel chińskiego skutera naturalnie chcesz jak najlepiej wykorzystać swój skuter. Niestety, jest to ograniczone w Holandii przez zróżnicowanie, między innymi. Na szczęście Zandi ma pierścienie do bloku silnika GY6, aby Twój skuter działał trochę szybciej. Blok silnika GY6 jest zdecydowanie najczęściej stosowany w modelach azjatyckich. Pomyśl o AGM, Kymcoi Sym. Zandri ma również wszystkie części i akcesoria do tego. Dzięki temu możesz je łatwo zamówić przy zakupie warioringu w naszym sklepie. Oprócz szerokiej gamy części do skuterów, Zandri ma również szybką dostawę!