• Zapłać po dostawie
  • Klienci oceniają Zandri na 9.4 punktów
  • Ponad 100.000 części w asortymencie
  • Jak łatwo znaleźć części zamienne?
    Sprawdź nasze rysunki rozstrzelonych widoków! Kliknij tutaj

VespaCiao

Wtej kategorii znajdziesz akcesoria i narzędzia do Vespa Ciao. Pomyśl o zestawach klejących do opon, dźwignie do opon, węże benzynowe, klucze do świec zapłonowych, chromowane kable zewnętrzne, ściągacze koła pasowego, mikrometry, regulatory zapłonu, ale także ciągniki z kołem zamachowym.

VespaCiao to najbardziej powrót do podstawowego motoroweru, jaki kiedykolwiek wyprodukowano! Vespa jest oczywiście ikoną. Wraz z Vespa Ciao Vespa wprowadziła najbardziej solidny motorower w historii 1967 roku. W przeciwieństwie do praktycznie wszystkich swoich konkurentów, Vespa Ciao został wyposażony w dwusuwowy silnik z napędem pasowym. System ten zapewnił cichą i niezawodną jazdę dla Vespa Ciao. Chociaż Vespa Ciao nie ma żadnej formy tylnego zawieszenia, Ciao było nadal produkowane do 2006 roku!! Oczywiście fakt, że ten produkt został wyprodukowany praktycznie niezmieniony przez 39 lat, mówi wszystko. Pomimo braku zaawansowanej technologii, Vespa Ciao okazuje się dobrą jazdą! Powoli, Ciao zaczyna budować kultowe zwolennicy. Jako inwestycja Vespa Ciao również wydaje nam się dobrym wyborem.

Vespa Ciao toebehoren en gereedschappen
Filtry
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 18

na stronę
Ustaw kierunek rosnący
Filtry
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 18

na stronę
Ustaw kierunek rosnący

TwójVespa Ciao

Oczywiście, Twój Vespa Ciao składa się z wielu różnych części i czasami znalezienie ich wszystkich może być trudne. W Zandri, wymieniliśmy wszystkie produkty i części dla Ciebie w jasnym przeglądzie. Oprócz części w Zandri mamy również akcesoria takie jak:

Wycieczkaze swoim Vespa Ciao.

Pięknekrajobrazy i zapierające dech w piersiach doświadczenia Oczywiście wspaniale jest zwiedzać Vespa Ciao i cieszyć się otoczeniem.

WSKAZÓWKA: SORTUJ WEDŁUG NAZWY DLA NAJŁATWIEJSZEGO WYSZUKIWANIA!