Lampa R10W BA15s 12V 10W zielona 4 sztuki
Opis
Jeśli oświetlenie przestanie działać, istnieje duża szansa, że światło zostanie zepsute. Ważne jest, aby zainstalować odpowiednią lampę, przyjrzeć się mocy i napięciu. Możesz chcieć zobaczyć w tym celu swoją broszurę skutera. Po wymianie lampy płyta podstawy lub szkło prawie zawsze pokazuje, jaki jest typ.
Więcej informacji
| Numer artykułu | BOL-3691 |
|---|---|
| EAN-13-code | 7421082141321 |
| Technologia lamp | Halogen |
| Oprawa lampowa | R10W |
| Gniazdo lampy | BA15s |
| Moc | 10W |
| Kolor szkła | Zielony |
| Kolor światła | Zielony |
| Ilość | 4 |
| Marka | Bollard |
| Napięcie | 12V |


