Lampa R10W BA15s 12V 10W lustro
Opis
Jeśli twoje światła przestaną działać, istnieje duża szansa, że światło jest zepsute. Ważne jest, aby zainstalować odpowiednią lampę, przyjrzeć się Mocy i Napięcia. W tym celu zobacz broszurę skutera. Po wymianie lampy; żarówka zawsze pokazuje, jaki jest typ!
Więcej informacji
| Numer artykułu | ELC-91148 |
|---|---|
| EAN-13-code | 7421083668513 |
| Technologia lamp | Halogen |
| Oprawa lampowa | R10W |
| Gniazdo lampy | BA15s |
| Moc | 10W |
| Kolor szkła | Spiegel |
| Kolor światła | Domyślna |
| Ilość | 1 |
| Marka | Elec |
| Napięcie | 12V |



