Lampa R10W BA15s 12V 10W pompa
Wybierz opcję
- Zapłać po dostawie
- Klienci oceniają Zandri na 9 punktów
- Ponad 100.000 części w asortymencie
Opis
Więcej informacji
| Numer artykułu | 703003 |
|---|---|
| Numer OEM (na przykład) | 44689 |
| Technologia lamp | Żarówki |
| Oprawa lampowa | R10W |
| Gniazdo lampy | BA15s |
| Moc | 10W |
| Kolor szkła | Pomarańczowy |
| Kolor światła | Pomarańczowy |
| Ilość | 1 |
| Napięcie | 12V |


