• Zapłać po dostawie
  • Klienci oceniają Zandri na 9.4 punktów
  • Ponad 100.000 części w asortymencie
  • Jak łatwo znaleźć części zamienne?
    Sprawdź nasze rysunki rozstrzelonych widoków! Kliknij tutaj

Visual Rights

Ponieważ nasze obrazy są coraz częściej kopiowane w Internecie bez naszej zgody, my i nasi fotografowie tracimy dochody. Zapewnia to również zmniejszenie ekskluzywności naszych obrazów. Wzywamy Visual Rights, ponieważ wierzymy, że każdy zasługuje na wynagrodzenie za pracę.

 

Prosimy Visual Rights o przeszukanie internetu, czy i gdzie są używane nasze zdjęcia. Zgłaszają nam to, a my sprawdzamy, czy zdjęcie zostało zakupione przez konkretną stronę. Jeśli tak nie jest, poinformujemy o tym Visual Rights. Współpracując z Visual Rights, postanawiamy uniknąć kosztownych opłat adwokackich po obu stronach i wspólnie znaleźć uczciwe rozwiązanie. Za pomocą zaproszenia do płatności Visual Rights oferuje możliwość zaaranżowania licencji na użytkowanie w przeszłości, dzięki czemu nadal otrzymujemy opłatę.

Kontakt

Prosimy, aby pełne przetwarzanie pliku, od korespondencji do zamknięcia, odbywało się za pośrednictwem Visual Rights. Jeśli masz jakiekolwiek pytania na ten temat, skontaktuj się z legal@visualrightsgroup.be lub +32 3 304 74 26. Visual Rights z przyjemnością Ci pomoże. Aby uzyskać więcej informacji o Visual Rights, przejdź do Visual Rights