Zarówka W2W T5 12V 2W-4391
Opis
Jeśli oświetlenie przestanie działać, istnieje duża szansa, że światło to zepsute. Ważne jest, aby zwiększyć lampę, dobrze przyjmuje moc i napięcie. W tym celu może być obserwacja broszury skutera. Po wymianie lampy płyty podstawy lub szkło prawie zawsze pokazuje, jaki jest typ.
Ten rodzaj światła jest bardzo mały. Ta lampa W2W T5 12V 2W jest często używana jako światło na desce rozdzielczej skutera do oświetlenia liczników w ciemności lub jako lampka sygnalizacyjna na desce rozdzielczej, która zapala się, gdy jest włączone zabraknie benzyny, osłony oleju, awaria silnika w skuterze lub migające światło.
Więcej informacji
| Numer artykułu | BOL-4391 |
|---|---|
| EAN-13-code | 7421083731026 |
| Technologia lamp | Żarówki |
| Oprawa lampowa | W2W |
| Gniazdo lampy | T5 |
| Moc | 2W |
| Kolor szkła | Przezroczysty |
| Kolor światła | Domyślna |
| Ilość | 1 |
| Marka | Bollard |
| Napięcie | 12V |
Opinie
Pasuje między innymi do
Kliknij poniżej swój model skutera, aby znaleźć wszystkie pasujące części za pomocą naszych schematów technicznych.
- Peugeot Ludix 50 2T 10 inch
- Peugeot Ludix One 50 2T


