Żarówka R5W BA9s 12V 5W-7199
Wybierz opcję
- Zapłać po dostawie
- Klienci oceniają Zandri na 9 punktów
- Ponad 100.000 części w asortymencie
Opis
Więcej informacji
| Numer artykułu | 7199 |
|---|---|
| EAN-13-code | 1,5902E+13 |
| Technologia lamp | Żarówki |
| Oprawa lampowa | R5W |
| Gniazdo lampy | BA9s |
| Moc | 5W |
| Kolor szkła | Przezroczysty |
| Kolor światła | Domyślna |
| Ilość | 1 |
| Marka | Bosma |
| Napięcie | 12V |



