Accu NTC4L-BS Nitro czujnik stykowy
Opis
Baterie Nitro YTC4L-BS/NTC4L-BS
Jakie są rodzaje i wady akumulatora żelowego w połączeniu z tradycyjnym akumulatorem ołowiowo-kwasowym? - Baterie żelowe są nieco bardziej odporne na głębokie wyładowania. - Baterii nie trzeba wycierać. - Żelowe baterie mają dłuższą żywotność (w zależności od tego typu). - Żelowe baterie są zawsze bezobsługowe. - Baterie żelowe są fabrycznie napełniane, a „process startu” rozpoczyna się po tym. - Akumulatory kwasowe mają wyższą pojemność rozruchową. - Akumulatory kwasowe pozostają nowe, dopóki nie są wystarczające na kwasem. Po napełnieniu kwasem rozpoczyna się „proces starzenia” Zalecamy pełne naładowanie akumulatora przed jej wprowadzeniem.Ważne informacje dotyczące długiej żywotności baterii.
Akumulator do skutera lub motocykla nie może być rozładowany zbyt głęboko, do 70% pełnego. Ważne jest, aby ładować akumulator, jeśli nie korzystasz lub rzadko używasz motocykla lub skutera przez długi czas. Zbyt głębokie rozładowanie może nastąpić szybko, w niskich temperaturach. Jeśli używasz skutera, podłącz akumulator do podtrzymuj ładowarki lub będzie ładowany akumulator co raz w jednym z nich. Umożliwia to szybkiemu uruchomieniu baterii. If battery has too deep rozładowany, to może stracić pojemność lub nawet w krótkim czasie ulec awarii. Dotyczy to akumulatorów kwasowych, jak i żelowych.Więcej informacji
| Numer artykułu | NIT-120119 |
|---|---|
| EAN-13-code | 5414837002628 |
| Numer OEM (na przykład) | 230888 |
| Długość | 110mm |
| Marka | Nitro |
| Typ akumulatora | YTC4L-BS |
| Napięcie | 12V |
| Amperach | 4A |
| Mocy zimnego rozruchu (CCA) | 75CCA |
| Typ akumulatora | Gel |
| Szerokość | 70mm |
| Wysokość | 85mm |
| Już wypełniony kwasem | Tak |
Opinie
Video
Subskrybuj nasz kanał YouTube i bądź na bieżąco z najnowszymi trendami.


