Akumulator NB9-B Zel Bezobsługowy Nitro
- Zapłać po dostawie
- Klienci oceniają Zandri na 9 punktów
- Ponad 100.000 części w asortymencie
Opis
Bateria Nitro YB9-B (n)
YB9-B ma wbudowaną baterię ze szczotką. Ta bateria jest umieszczona żelem, który jest galaretowatą substancją, która nie może być wyciekana. Aby zoptymalizować żywotność baterii, zalecamy ładowanie akumulatora za pomocą ładowarki przed użyciem.Więcej informacji
| Numer artykułu | FB-550925 |
|---|---|
| EAN-13-code | 3564095509253 |
| Długość | 135mm |
| Marka | FULBAT |
| Typ akumulatora | YB9-B |
| Napięcie | 12V |
| Amperach | 9A |
| Mocy zimnego rozruchu (CCA) | 115CCA |
| Typ akumulatora | Gel |
| Szerokość | 75mm |
| Wysokość | 139mm |
| Już wypełniony kwasem | Tak |
Opinie
Video
Subskrybuj nasz kanał YouTube i bądź na bieżąco z najnowszymi trendami.
Pasuje między innymi do
- Piaggio Fly 50 2T
- Piaggio Fly 50 4T <-2018 Euro 2 25km/h
- Vespa LX 50 2T
- Vespa LX 50 4T 2V Euro 2 25km/h
- Vespa LX 50 4T Euro 2 45km/h
- Vespa S 50 4T 4V Euro 2 45km/h


